Arkiva Etiketash: shkarko

Shkarko Liber: The Philosophy of Film Noir

U etiketua ,

Shkarko “Kanuni i Lek Dukagjinit”

Klikoni ketu per te shkarkuar kanunin e Lek Dukagjinit.

U etiketua , , , ,

Shkarko “Gjakftohtesia” nga Ismail Kadare

Per te shkarkuar librin “Gjakftohtesia”, te shkruar nga Ismail Kadare, klikoni ketu.

U etiketua , , , , ,

Degjo.com, faqe per te kerkuar muzike shqiptare

Degjo. com eshte nje motorr kerkimi mjaft interesant per te kerkuar muzike te ndryshme shqiptare.

Adresa: www.degjo.com

U etiketua , , , , , ,

Beemp3, faqe e shkëlqyer për të download-uar muzikë të huaj.

Beemp3 është një faqe e shkëlqyer për të kërkuar dhe për të download-uar mp3-shat tuaj të shumëkërkuar. Faqja është shumë e lehtë në përdorim dhe ka një numër shumë të madh këngësh në dispozicion. Faktikisht, beemp3 nuk host-on fajlet në serverat e saj, por vetëm sa i index-on ato që të mos hasë probleme më ligjin e të drejtave të autorit.

Për të aksesuar beemp3: www.beemp3.com

U etiketua , , , , , , ,

ManicTime ju ndihmon te kuptoni se si e harxhoni kohen.

ManicTime eshte nje software qe gjurmon veprimet e tua ne kompjuter dhe ne fund te dites ju tregon nje raport mbi ate cfare keni bere. Ju mund te shikoni sa ore keni qene aktive, sa ore keni qendruar larg kompjuterit, si dhe cilet programe keni perdorur gjate nje afati kohor qofte ky ditor, mujor apo vitor.

Manic time mund te shkarkohet falas nga faqja e tyre zyrtare: http://www.manictime.com/

U etiketua , ,

Mp3Search, gjej shpejt dhe shkarko mp3-shat e preferuar.

Mp3Search, eshte nje faqe e shpejte qe te lejon te kerkosh kenget e tua te preferuara dhe te lejon ti degjosh/shkarkosh ato (nepermjet esnips.com). Qe te perdorni Mp3Search nuk eshte e nevojshme qe te jeni te rejistruar.

Per te shkuar tek faqja: http://mp3search.doremixy.com/

U etiketua , , , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: